Produktdetaljer
Oluce Alba - gulvlampe med dimmer, 1 lyskilde
Artikkelnummer | 7265111 |
---|---|
Produsent | OLUCE |
Designer | Mariana Pellegrino Soto |
Materiale | Metall, Opalglass |
Farge | satinert messing, opal |
Fatning | E27 |
Lyskilde | 1 x 60 W |
Dimbar | Ja |
Dimmer | Følger med |
Lengde (i cm) | 28,5 |
Bredde (i cm) | 28,5 |
Høyde (i cm) | 161 |
Spenningstilførsel i volt | 230 |
Spenningsforsyning i volt | 230 |
Lyspære inklusiv | Nei |
Levering med spedisjon | Ja |
Produktbeskrivelse
- Premium kvalitet
Inspirert av en dråpe vann - Alba gulvlampe med dimmer
Med Alba gulvlampe har designeren Mariana Pellegrino Soto skapt et absolutt mesterverk som har et spesielt sterkt visuelt karisma.
Lampen er dannet av en L-formet, fastholdende, men likevel polert effektiv stamme i messing og en festet lampeskjerm av edelt opalt glass. Dette sikrer den spesielle wow-effekten, fordi den med sin form og spesielle plassering faktisk minner om en naturlig vanndråpe.
Når den er slått på, blir den opale glasskermen fullstendig oversvømmet med lys, slik at et spesielt behagelig og blendfritt lys skapes.
Oluce - produsenten av denne gulvlampe - er et tradisjonelt italiensk belysningsfirma som jobber med mange anerkjente designere og produserer eksklusivt lys i premiumsektoren.
Nedlastinger:

Spørsmål & svar (0)
Vær den første til å stille et spørsmål
Kundeomtaler
Vær den første som vurderer dette produktet