Nuura Anoli 3 hengelampe, 3 lyskilder, i glass
- 50 dagers åpent kjøp
- Gratis levering – v/kjøp over 2000 kr
Lyspære er ikke inkludert
Dimensjon
3 lyskilde-designer-hengelampe Anoli 3 i skandinavisk stil
Hengelampen Anoli 3 er laget av pulverlakkert metall og håndblåst glass og designet av den danske lysdesigneren Sofie Refers, og fremstår i skandinavisk stil. Det nordiske designprinsippet, som er basert på enkelhet og respekt for naturen og miljøet, kommer spesielt godt til uttrykk i pendellampen Anoli 3 med sitt dråpeformede utseende. Designeren har mottatt flere internasjonale priser for sine design, som gjenspeiler estetikk og harmoni i lysets innfall.
Over en spisebord er pendellamper med sitt klassiske design et dekorativt høydepunkt i ethvert rom. Utstyrt med en varmhvit pære gir Anoli 3 et behagelig lys og skaper en innbydende og koselig atmosfære i ethvert rom. De tre skjermene er åpne nedover, slik at lyset fordeles jevnt og uten blending i rommet. Lampen fra Nuura Aps er i alle fall en elegant og uttrykksfull lyskilde for oppholdsrom – men også for restauranter og hoteller.
Det danske designfirmaet Nuura Aps, som ble grunnlagt i 2017, har satt seg som mål å gjenspeile naturens rikdom med sine innovative design og å designe lamper som er en unik og estetisk lyskilde. Den nordiske designtradisjonen står alltid i sentrum av den kreative prosessen. Grunnleggeren Sofie Refers og hennes designteam har satt seg som mål å skape høykvalitetslamper som ikke bare overbeviser med sin ekstraordinære dekor, men også har en positiv effekt på velværet, gjennom en syntese av elegant design, ny teknologi og førsteklasses materialer.
Dimensjon
Produsent
- Merke:
- Nuura Aps
- SKU:
- 7029005X
Dimensjon
- Nettovekt (kg):
- 0

Ekspertene våre hjelper deg gjerne
Lampegiganten.no
- Europas største utvalg av merker
- 50 dagers åpent kjøp
- Gratis levering – v/kjøp over 2000 kr































