- 50 dagers åpent kjøp
- Gratis levering – v/kjøp over 2000 kr
Square Tetra LED-taklampe med dimming og CCT-funksjon
Med sitt moderne og samtidig enkle design smelter Tetra LED-taklampen inn i ulike miljøer. Den kan brukes fleksibelt i stuen, på kjøkkenet eller i arbeidsrommet, og takket være de mange funksjonene sikrer den tilstrekkelige lysforhold. Den sender ut mesteparten av lyset mot bakken, men lys sendes også ut til sidene gjennom smale hakk i de fire hjørnene.
Tetra kan enkelt styres med en smarttelefon eller nettbrett ved hjelp av den gratis Lutec connect-appen. På den ene siden kan lampen dimmes og på den andre siden kan lysfargen varieres fra varm til dagslyshvit. Med den integrerte Bluetooth mesh-funksjonen er det mulig å koble Tetra i nettverk med andre lys.
Tekniske data/kompatibilitet:
- Styr via den gratis Lutec connect-appen eller fjernkontrollen (ikke inkludert)
- Nettverksprotokoll: Bluetooth MESH
- Opptil 100 lys kan kobles sammen, rekkevidde opptil 50 meter
- Hvite toner kan velges (2700 K-6500 K)
- kontinuerlig dimbar
- Valgbar mellom forhåndsinnstilte scener, lysgrupper kan opprettes og administreres
- mer fleksibilitet med andre produkter: fjernkontroll, tilgangsboks (for stemmestyring via Google Assistant eller Amazon Alexa), smart bryterbryter
Dimensjon

LED-taklampe Tetra med CCT-funksjon
Produsent
- Merke:
- LUTEC
- SKU:
- 10000482X
Dimensjon
- Nettovekt (kg):
- 0
Tilleggsfunksjoner
- Dimbar:
- Nei

Ekspertene våre hjelper deg gjerne
Lampegiganten.no
- Europas største utvalg av merker
- 50 dagers åpent kjøp
- Gratis levering – v/kjøp over 2000 kr