Produktdetaljer
LEDVANCE Orbis LED-taklampe med sensor IP44 40 cm
Artikkelnummer | 6106048 |
---|---|
Produsent | LEDVANCE |
Materiale | polykarbonat |
Farge | hvit |
Lysfarge | varmhvit (3 000 K) |
Lyskilde | LED – 22 W totalt |
Dimmer | Følger ikke med |
Høyde (i cm) | 8,8 |
Diameter (i cm) | 40 |
Lysstrøm (lumen) | 1800 lm |
Lysstrøm totalt | 1 800 |
Spenningsforsyning i volt | 230 |
Kapslingsgrad | IP44 |
Isolasjonsklasse | I |
Lyspære inklusiv | Ja |
Energiklasse | A+ |
Produktbeskrivelse
Orbis IP44 – tidløs LED-taklampe med sensor
Det enkle og minimalistiske designet gjør at du kan plasseres lampen nesten overalt – vi snakker om LED-taklampen Orbis IP44 Med kapslingsgraden er det badet, hvor den passer aller best, men den egner seg også svært godt i gangen eller i uteområdene. Lampen har en integrert sensor, slik at den slår seg på automatisk når den registrerer bevegelse. Sensorens rekkevidde, lysvarighet og dagslyssensor kan stilles inn etter behov.
Den runde skjermen i hvitt polykarbonat sørger for et behagelig lys uten å blende, som på grunn av skjermens form spres homogent ut i rommet. Den innebygde LED-teknikken gjør at lyset stråler varmhvitt med totalt 3 000 kelvin.
De nye LEDVANCE-produktene, tidligere kjent som Osram, kombinerer høyeste kvalitetskrav med moderne design.
Energiklasse
A++ A+ A B C D E Vis etikett for energieffektivitet

Kundeomtaler (3)


LEDVANCE Orbis LED-taklampe med sensor IP44 40 cm
used in summerhouse.
works fine in the chosen situation which was a summerhouse....
works fine in the chosen situation which was a summerhouse.
- Ja, Jeg anbefaler dette produktet.
light are stuck on 5 seconds.
I brought this and fitted as per instructions however the light durati...
I brought this and fitted as per instructions however the light duration is stuck on 5 seconds. I have tried the combination to change the durationsbut they do. Not work. Lights are to be returned.
-
Nei, jeg kan ikke anbefale dette produktet.
PERFECT LIGHT IN MY ENTRANCE PORCH TO HOUSE...
PERFECT LIGHT IN MY ENTRANCE PORCH TO HOUSE
- Ja, Jeg anbefaler dette produktet.