
Kommersielle og gjentagende behov? Større prosjekt?
Ta gjerne en prat med vårt bedriftskundeteam angående ønsker og spesialbehov.
Kontakt bedriftskundeteametProduktdetaljer
LED-pendellampe i bjelkeform, Nora i tre, dimbar
Artikkelnummer | 6722473X |
---|---|
Produsent | LAMPENWELT.COM |
Energiklasse | A+ |
Produktbeskrivelse
-
Made in Germany
Høydejusterbar, rettlinjet LED-pendellampe Nora i bjelkeform i eik med attraktiv antikk finish - beste kvalitet made in Germany
LED-pendellampe i bjelkeform Nora er utstyrt med vaiermekanisme slik at den kan høydejusteres fra 105 til 195 cm. Den passer perfekt over spisebordet, og den smale, flate formen passer fint inn i en moderne boligstil hvor det legges vekt på en viss minimalisme. Overflaten i tre med antikk finish passer også godt inn i en rustikk stil, for eksempel den skandinaviske boligstilen. Denne stilen er kjent for å bruke tre som utgangsmateriale, men domineres samtidig av et rent formspråk noe som er karakteristisk for LED-pendellampen Nora i bjelkeform.
I denne bjelken av eik sitter svært effektive, varmhvite LED-lys. Disse kan dimmes ved behov hvis du monterer en fasesnitt- eller faseavsnittdimmer. LED-lysenes lysfarge er varmhvit og imiterer dermed lysstemningen som vi kjenner fra den tradisjonelle glødepæren. Bjelken i eik har dessuten gjennomgått en omstendelig prosess hvor den er beiset og lakkert for å oppnå det antikke utseende som gjør Nora til denne attraktive lyskilden. Treet har fått en matt lakkfinish som gjør at lampen er motstandsdyktig mot berøring og fingeravtrykk. Overflaten minner imidlertid om naturlig, oljet eik.
Denne LED-pendellampen med bjelkeform har en ekstra stor tilkoblingsboks noe som letter monteringen. Lampens fargegjengivelse er dessuten svært god med en CRI-verdi større enn 90.
Et utrolig stilig kvalitetsprodukt som kan smykke seg med merkelappen “made in Germany”!
Energiklasse
A++ A+ A B C D E

Spørsmål & svar (2)
Is it possible to permanently shorten the cables to reduce the minimum and maximum drop? You say it is ideal for a dining table, but 105 is in front of my face and 195 is in my lap!
Hi - could you tell me if the position of the 2 hanging cables can be moved? E.g to either end of the light
Hello,
The cables can me moved up/down,via a lever system, in order to adjust the suspension length of the unit. The cables cannot be moved sideways.
Kundeomtaler (1)


LED-pendellampe i bjelkeform, Nora i tre, dimbar
Best lamp for my dinning room
BEst ligth for table. Nice light. Best for warm atmosphere at table. M...
BEst ligth for table. Nice light. Best for warm atmosphere at table. Minimalist design.
- Ja, Jeg anbefaler dette produktet.
Hello,
The NORA light in individual sizes is as follows:
Length 78 cm
Length 118 cm
Length 158 cm