
Kommersielle og gjentagende behov? Større prosjekt?
Ta gjerne en prat med vårt bedriftskundeteam angående ønsker og spesialbehov.
Kontakt bedriftskundeteametProduktdetaljer
Gyllen pendellampe Aura - Made in Germany
Artikkelnummer | 6722220 |
---|---|
Produsent | LUCANDE |
Materiale | Stål, aluminium, slagmetall |
Farge | Mattbørstet nikkel, gull |
Fatning | E27 |
Lyspære inklusiv | Nei |
Lyskilde | 4 x 40 W |
Dimbar | Ja |
Dimmer | Følger ikke med |
Høyde (i cm) | 17 |
Oppheng (i cm) | 135 |
Diameter (i cm) | 50 |
Spenningstilførsel i volt | 230 |
Spenningsforsyning i volt | 230 |
Kapslingsgrad | IP20 |
Isolasjonsklasse | I |
Energiklasse | A++ |
Garanti produsent | Lucande - 5 års garanti |
Produktbeskrivelse
-
Made in Germany
Uslåelig hengelampe Aura med gyllen slagmetall-finish
Med 50 cm diameter ligner pendellampen Auro mye mer på et gyllent kunstobjekt enn en vanlig lyskilde. For denne lampen som er belagt med slagmetall har et eksklusivt design uten like. Skjermen på Aura i høy kvalitet som er utstyrt med diffusorskiver på over- og undersiden , som er lyspermeable og sørger for en jevn, homogen lysfordeling i omgivelsene. På denne måten er E27 lyspærene som ligger innenfor (ekskl.) ikke direkte synlig, slik at Aura kun lyser indirekte.
Det gullfargede slagmetallet er påført lampehuset for hånd. Så snart lyset slås på, utfolder pendellampen sin makeløse effekt. Lyset strømmer ut fra de utallige åpningene som oppstår takket være den enestående strukturen i den gullfargede overflaten. I serien Aura er ikke to lamper like, for slagmetallet har alltid en annen overflatestruktur.
Med Aura får du altså en pendellampe i hus som straks imponerer med lyseffekt og design. Formen på kabelen som er mellom skjermen og tilkoblingsskapet kan varieres fra buktet til rett. Tilkoblingskassen har tre taustoppere der lengden på lampens nedheng kan reguleres både ved installasjon og etterpå.
Energiklasse
A++ A+ A B C D E Vis etikett for energieffektivitet

Kundeomtaler (1)


Gyllen pendellampe Aura - Made in Germany
Light Design is excellent .
We were very pleased with the light after it was installed....
We were very pleased with the light after it was installed.
- Ja, Jeg anbefaler dette produktet.